Biolage

Biolage

Wyjątkowa pielęgnacja BIOLAGE w salonie i w zaciszu domowym

To naturalne podejście do pielęgnacji włosów w salonie powstało z połączenia zaawansowanej technologii z bogactwem naturalnych ekstraktów. Profesjonalne terapie Biolage na nowo odbudowują i rozbudzają witalność włosów stanowiąc jednocześnie codzienną chwilę przyjemności.

Intensywna terapia w salonie

Biolage to zaawansowana pielęgnacja włosów: terapia w salonie Cera-Repair Pro4™ oraz terapia Cera-Repair® do stosowania w domu. Obie terapie zawierają ceramidy do natychmiastowej, dogłębnej odbudowy włosa oraz wzmocnienia naturalnej warstwy ochronnej włosa.

Każda gama Biolage to indywidualna odpowiedź na określone potrzeby, ale to, co je łączy to opatentowane technologie oparte na składnikach odżywczych.
hydrathérapie™ – nawilżenie włosów suchych i uwrażliwionych
volumathérapie™ – nadanie objętości włosom delikatnym
colorcarethérapie™ – odżywienie włosów koloryzowanych
fortethérapie™ – wzmocnienie włosów osłabionych
scalpthérapie™ – pielęgnacja skóry głowy z problemami
sunsorials™ – pielęgnacja włosów w lecie

Terapie Biolage to odpowiedź na potrzebę pielęgnacji dla wszystkich rodzajów włosów. Delikatna konsystencja oraz przyjemny zapach to przyjemność w salonie oraz w domu. BIOLAGE to odpowiedź na różne potrzeby włosów i skóry głowy klientów. Szampony wraz z odżywkami do codziennego stosowania, produkty do stylizacji w połączeniu z cotygodniową terapią w domu to rekomendacja na przedłużenie efektu terapii stosowanej w salonie pomiędzy wizytami.